Realy Tech Antigenní COVID-19 Rapid test ze slin 20ks

Kód: 161
Akce Tip
2 890 Kč –35 %
B
2 890 Kč –35 % 1 870 Kč
Vyprodáno

Rychlý antigenní test na přítomnost koronaviru (SARS-CoV-2) z lidských slin od výrobce Hangzhou Realy Tech. Výsledek testu je do 10 minut. Výrobce patří na seznam firem, které mají vyjímku ministerstva zdravotnictví. Testy dodáváme v Hangzhou Realy Tech balení balení po 5 ks nebo Hangzhou Realy Tech KNL Health balení jako samostatné kusy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychlý antigenní test na přítomnost Koronaviru (SARS-CoV-2) - test ze slin je diagnostický test pro detekci antigenů Koronaviru přítomných v lidských slinách, a to za použití rychlé imunochromatografické metody. 

Obsah balení

  • Testovací zařízení
  • Příbalová informace
  • Plastový pytlík
  • Tryska
  • Extrakční pufr
  • Extrakční zkumavka
  • Pohárek/kapsa na odběr slin
  • Kapátko

Výsledek

POZITIVNÍ: Objeví se dvě červené čáry. Jedna červená čára se objevi v kontrolni oblasti (C) a jedna červená čára v testovací oblasti (T). Odstín barvy se může lišit, ale měl by být považován za pozitivni, i když tam je čára slabší.

NEGATIVNÍ: V kontrolní oblasti (C) se objevi pouze jedna červená čára a v testovaci oblasti (T) žádná čára. Negativní výsledek naznačuje, že ve vzorku nejsou žádné nové částice koronaviru nebo je počet virových částic pod detekovatelným rozsahem.

INVALID: V kontrolní oblasti (C) se neobjeví žádná červená čára. Test je neplatný, i když je v testovací oblasti (T) čára. Nejpravděpodobnějším dúvodem selhání kontrolní linky je nedostatečný objem vzorku nebo nesprávné postupy. Zkontrolujte postup testu a opakujte test s novým testovacím zařízením. Pokud problém přetrvává, okamžitě přestaňte testovací soupravu používat a kontaktujte mistního distributora.

 

Upozornění

Podle výrobce je účinnost okolo 97%.
Tyto testy jsou dodávány do nemocnic, velkých firem a do Domovů důchodců.
Testy jsou daňově uznatelné jako náklady.

Skladování

Uchovávejte při pokojové teplotě nebo v chladu (2-30 °C). Chraňte před mrazem. Všechny činidla jsou stabilní až do data expirace vyznačeného na jejich vnějším obalu a lahvičce s pufrem.