Dezinfekční portál

Kód: 74
274 000 Kč
Skladem

Zařízení Entrance Disinfection Portal technologie mezi bránou, komorou a turniketem, kde je každá procházející osoba individuálně vydezinfikována dvanácti tryskami, a to i s oděvem a podrážkami bot. Stroj je plně automatický, bezdotykový a každou dezinfikovanou osobu instruuje o správném postupu dezinfekčního procesu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stroj je navržen tak, aby při nekompletním dezinfekčním procesu upozornil uživatele, obsluhu, resp. vzdálený dohled stroje.

Z celkového počtu dvanácti trysek, stroj disponuje osmi tryskami na tělo, které zajišťují distribuci dezinfekce rovnoměrně na celé tělo dezinfikované osoby, a to i na části těla, které jsou při běžném postoji zakryty pažemi. Těchto osm trysek je variabilních a lze je umístit dle potřeb uživatele nebo užívané dezinfekce. Další dvě trysky slouží pro dezinfekci rukou a poslední dvě pro dezinfekci bot včetně podrážek. Portál dokáže vydezinfikovat:

Screenshot 2021-02-13 at 20.52.40

 

Zásobník na dezinfekci o objemu 32 l zajistí dezinfekci až 1 350 osob na jedno naplnění. Základní sada obsahuje výškově nastavitelné nožičky, které lze nastavit v rozmezí 15 - 75mm. Doporučujeme základní sadu portálu doplnit o transportní podvozek, který usnadní každodenní dopravu portálu dle potřeby umístění. Manipulaci s portálem pak hravě zvládne jedna osoba.

Portál je vyrobený z ocelového plechu ošetřeného práškovou metalickou barvou šedého vzhledu.

 

Proč si oblíbíte náš portál?

  • pevná a snadno udržitelná konstrukce 
  • vysoce efektivní trysky
  • 12 trysek s rovnoměrným rozprachem až po dobu 5s
  • pohybové a výškové senzory
  • použití v interiéru i exteriéru

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro firmy
Rozměry (v x š x h): 1800 x 1200 x 1725 mm (1160 mm)
Výška schodu: 200mm
Šířka vstupního otvoru: 800mm
Kapacita: 1 osoba (max. 150kg)
Objem zásobníku: 32l
Napájecí napětí: 230V/50Hz
Max. příkon: 150W
Krytí: IP67