Antigenní CoV-2 test Flowflex Rapid 25 ks

Kód: 134
Tip
29 hodnocení
2 625 Kč
Objednáno

Rychlý antigenní test pro výtěr z nosu - výtěr se provádí aplikací pouze 2,5cm. Detekční doba po 15 minutách. Balení obsahuje 25 ks. Na test je možné uplatnit příspěvek 60 Kč.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Povolení ministerstva o uplatnění bonusu

priloha_895769801_0_V715_2021_Rozhodnutí MZ

 

SARS-CoV-2 rychlý antigenní test je membránová chromatografická imunometoda pro kvalitativní detekci nukleokapsidového proteinového antigenu viru SARS-CoV-2 v lidských vzorcích výtěru z nosu. Výsledky jsou známé po 15 minutách.

Celý název testu: Flowflex SARS-CoV-2 Antigen rapid test (výrobce: ACON Biotech (Hangzhou) Co., Ltd.)

 

Použití a funkce:
Po zpracování vzorků a jejich nanesení do testovací kazety budou SARS-CoV-2 antigeny, pokud jsou přítomny ve vzorku, reagovat s částicemi potaženými protilátkami proti SARS-CoV-2, které byly imobilizovány v testovacím proužku. Směs poté putuje membránou pomocí kapilárních sil. Komplexy antigenu s konjugátem putují testovacím proužkem k reakční oblasti, kde jsou zachyceny čárou protilátek navázaných na membránu.

Výsledky se interpretují vizuálně po 15 minutách na základě přítomnosti nebo nepřítomnosti viditelných barevných čár. Jako kontrola činnosti se v oblasti kontrolní čáry vždy objeví barevná čára, co potvrzuje přidání správného objemu vzorku a že došlo k navlhnutí membrány.